Uwaga! Nasze paczki są wysyłane z Polski

TARGI Japan Expo 2014

11-12-2014

Kiguru na targach JAPAN EXPO PARIS 2014

W lipcu 2014 mieliśmy przyjemność odwiedzić targi JAPAN EXPO w Paryżu.

Targi zaskoczyły nas swoim rozmiarem, ilością wystawców, jednocześnie różnorodnością i kolorami. Oczywiście spotkaliśmy się z kilkoma zaprzyjaźnionymi wystawcami z Japonii, Francji, UK, przecież jesteśmy jedną wielką rodziną produktów japońskich SAZAC. Targi były podzielone na 5 obszarów: MANGA, ANIME< VIDEO GAMES, COSPLAY, JAPAN FOOD. Pierwszym z nich była MANGA. W tej najbardziej konserwatywnej części targów można było zachwycać się tradycyjnymi strojami japońskimi, sztukami walki oraz kulinariami prosto z Japonii.

Kolejnym obszarem expo był ANIME. W tej części poznaliśmy książki, filmy komiksy japońskie. Poznaliśmy techniki tworzenia takich komiksów, pokazy wytwórni zajmujących się dziełami- tak są to dzieła z najwyższej półki- oraz mieliśmy możliwość sami zaprojektować własny kadr do filmu animacyjnego.

 

Następnie wchłonęła nas strefa VIDEO GAMES, gdzie męska część naszej ekipy przepadła na 2 godziny, damska nie rozumiała o co chodzi:)

Po tym czasie przeszliśmy do najbardziej interesującej nas części COSPLAY& FASHION. I musimy przyznać, że o ile jesteśmy przyzwyczajeni, żę w kiguru.pl panuje szaleństwo kolorów i nie  znosimy nudy, to byliśmy sparaliżowani ilościa kolorów, pomysłowością odwiedzających, którzy włożyli w swoje przebrania całę serca. Kigurumi z całego świata, zwierzaki róznego typu, PIKACHU w każdej formie i rodzaju. ZOBACZCIE SAMI!!

At least but not last JEDZONKO.

A było z czego wybierać, przysmaki japońskie miały swoje wyznaczone miejsce, było dużo, kolorowo i większośc z japońskich przysmaków była dla nas nieznana.

Na pewno odwiedzimy jeszcze targi JAPAN EXPO w przyszlości, hmmm może w 2015??

Blog

 

JAPAN visit !!!

Więcej...

 

Kochamy lisy, a nie futra!

Więcej...

 

Król Julian z dziecięcą orkiestrą onkologiczną

Więcej...

 

Miley Cyrus też kocha naszego Jednorożca!

Więcej...

 

SPAKUJ SIE!

Więcej...

 

ROK 2015 Rokiem Owcy

Więcej...

 

sesja miejska KRAKÓW

Więcej...

 

TARGI Japan Expo 2014

Więcej...

Kontakt

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl