Uwaga! Nasze paczki są wysyłane z Polski

Rozmiary

Dzięki specjalnie opatentowanemu krojowi, nasze KIGURUMI SAZAC ma uniwersalny rozmiar i jest idealne dla osób między 160 a 185 cm wzrostu
Jeżeli masz wątpliwości, KIGURUMI z pewnością dopasuje się do Ciebie. Jest elastyczne i ma mnóstwo milutkiego materiału, który potrafi zmieniac rozmiar. W zasadzie jeden rozmiar uniwersalny pasuje na wszystkie osoby dorosłe. 

Mimo tak elastycznemu materiałowi, posiadamy dodatkowe rozmiary które pomogą w dopasowaniu do dzieci oraz osób o bardzo wysokim wzroście. Poniżej przykładowa tebela rozmiarów. 

Rozmiat US jest rozmiarem UNIWERSALNYM

Materiały

Kigurumi stworzone zostało dla komfortu. Materiały Kigurumi są lekkie i oddychające. 
Ubrania wykończone są wygodnymi, elastycznymi ściągaczami. 
Wysokiej jakości materiał zapewnia wygodne użytkowanie zarówno w warunkach domowych jak i na zewnątrz.

Dostawa i zwroty

Dostawa

Poczta Polska priorytet: 12 zł
Przesyłka kurierska: 21 zł
Przesyłka kurierska za pobraniem: 26 zł 

Zwroty

W razie odstąpienia od umowy konsument obowiązany jest do niezwłocznego, nie później niż w terminie 14 dni, zwrotu ( na adres – ul. Orleańska 16, 30 – 390 Kraków ) towaru w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, a Sprzedawca jest obowiązany do zwrotu ceny.

Marka Sazac

Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem oryginalnych piżamek KIGURUMI SAZAC. Marka ta wykorzystuje tylko najwyższej jakości materiały które dają pewność że strój będzie służył w idealnym stanie przez długi czas. Jest to również oryginalny twórca strojów, w związku z czym żaden inny z producentów nie dostarczy prawdziwych piżamek KIGURUMI na naszym rynku. SAZAC to jakość i oryginalny wygląd który widać już na pierwszy rzut oka. 

Kontakt

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl